کرکره برقی ارزان

کرکره برقی

محاسبه قیمت کرکره برقی

به منظور محاسبه قیمت کرکره برقی ابتدا باید اندازه عرض و طول محل نصب را دقیقا متر نمایید ؛ سپس بر اساس نوع تیغه کرکره قیمت واحد را انتخاب نمایید و در آن ضرب کنید . همچنین از جمله مواردی که در قیمت کرکره برقی اهمیت دارد موتوری است که باید بر روی آن نصب شود که بسته به مدل آن قیمت های متفاوتی دارد ؛ از برجسته ترین ها موتورهای کرکره برقی باید به موتور توبلار ، موتور کرکره برقی sdc ، موتور بارزانته ایتالیا ، موتور کرکره هیوت و موتور کرکره برقی توبولار هندی اشاره نمود . البته باید برای هر کرکره بر اساس مشاوره با سازنده موتور مورد نیاز انتخاب شود . البته در زمانی که شما قصد محاسبه دقیق قیمت یک کرکره برقی را دارید باید ببینید آیا نیاز به UPS ( منبع ذخیره برق ) خواهید داشت یا نه ؟ اگر پاسخ مثبت است باید قیمت آنرا به مجموع این صورتحساب اضافه کرد .

خوب حالا باید برای شروع محاسبه فرم زیر را تکمیل نمایید و در پایان گزینه ارسال را انتخاب کنید و نتیجه به شما نمایش داده می شود . اگر هم می خواهید خیلی ساده از قیمت دقیق ساخت کرکره برقی خود مطلع شوید با شماره 09195902573 تماس بگیرید و در صورت نیاز کارشناسان ما پروژه شما را به صورت رایگان بازدید خواهند کرد . البته باید به این نکته هم اشاره کرد که قیمت کرکره برقی اراک تا حدودی به نرخ ارز وابسته است . همیشه پایین ترین قیمت انواع کرکره برقی را فقط از مجموعه رایان بخواهید .

کرکره برقی پارکینگی برای ویلای لواسان

انواع کرکره

نکته مهم : متاسفانه برخی از همکاران غیر حرفه ای اقدام اضافه متر کردن محل نصب می کنند که با این روش مبلغ بیشتری را دریافت نمایند لذا حتما خودتان پشت تا پشت محل نصب را اندازه بزنید .

تیغه کرکره

اطلاعات مطلب
  • نويسنده: KerkerehCo
  • تاريخ: 15-08-1396, 17:35

فرق کرکره های قدیمی با جدید

دسته بندی: کرکره برقی

در گذشته در ساخت کرکره های برقی از موتورهایی استفاده می کردد که در زمان باز و جمع شدن سر و صدای زیادی را تولید می کرد که باعث ایجاد آلودگی های صوتی بسیاری می شد . اما این صدا فقط به خاطر موتورها نبود بلکه تیغه ها هم که از آلومینیوم بود خود به آن می افزود اما امروزه از موتورهایی استفاده می شود که صدای کمتری تولید می کنند و به جای تیغه آلومینیومی از تیغه های فولادی بی صدا بهره می برند . تیغه کرکره برقی فولادی دارای مزایای به مراتب بیشتری به نسبت آلومینیومی است که یکی از آنها مقاوم بودن در برابر ضربه می باشد .

کرکره قدیمی

کرکره برقی اراک

یکی از بهترین انواع کرکره های موجود در بازار کرکره برقی اراک است که خواهان زیادی به نسبت مدل های دیگر دارد . از مهمترین مزیت های این نوع کرکره مقاومت بالا دربرابر آفتاب و باران ، قیمت مناسب برای مغازه ها ، کم صدا بودن و برخی ویژگی های دیگر . محاسبه نمودن قیمت کرکره برقی با تیغه اراکی را به صورت تلفنی می توانید انجام دهید .

کرکره فروشگاه

کرکره برقی ساخته شده در مازندران

انواع کرکره اراک

کرکره برقی مغازه در شهر اراک

انواع تیغه پانچ کرکره برقی

یکی از پرکاربردترین انواع تیغه های کرکره باید به نوع پانچ شده آن اشاره کرد ؛ پانچ ها به 3 صورت نقطه ای ، خطی و ستاره ای می باشد .

پانچ ستاره

همانگونه که مشاهده می کنید بر روی این تیغه پانچ هایی به شکل ستاره ایجاده شده و امکان مشاهده فضای پشت کرکره وجود دارد و برای استفاده در صرافی ها و طلافروشی ها مناسب خواهد بود . قیمت یک کرکره برقی که با آن ساخته شده باشد فرق چندانی با قیمت تیغه کرکره اراک نخواهد داشت . جنس آن از فولاد ضد ضربه و مقاوم در برابر تغییرات جوی خواهد بود .

همانگونه که مشاهده می نمایید در محاسبه قیمت کرکره برقی فقط یک فاکتور تعیین کننده نخواهد و به آپشن های متعدد بستگی دارد . کارخانه های ساخت تیغه کرکره برقی ارارک با استفاده از تکنولوژی های روز توانسته محصولی با کیفیت را برای شما عزیزان تولید کنند .

پانچ خطی

کرکره ها بر اساس استفاده انواع گوناگونی دارند : کرکره مغازه ، کرکره پارکینگ ، کرکره پنجره . در این میان اکثر کرکره پنجره ای را بدون موتور می سازند و سایر آنها را حتما باید با یک موتور بکار ببریم . اما در باره نصب یک کرکره مراحلی وجود دارد :

1 - ابتدا بر اساس متراژ تیغه ها به یکدیگر متصل می شوند

2 - ریل کرکره در محل نصب قرار داده و محکم می گردد

3 - موتور کرکره برقی در بخش بالایی آن تعبیه می کنند

4 - در آخر تمامی این بخش ها به هم متصل می شوند

5 - یک خلاص کن دستی برای زمان هایی که برقی قطع می شود متصل کرده البته در صورتی که از UPS استفاده نشود

6 - ریموت کرکره برقی را به آن وصل و تست می کنیم

تمام شد این بود مراحل نصب یک کرکره برقی که مراحل محاسبه قیمت آنرا در ابتدای بخش برایتان توضیح داده ایم ؛ اساسا قیمت کرکره مغازه از کرکره برقی پارکینگ کمتر می باشد اما نه همیشه .

کرکره مجتمع اطلس

کرکره برقی برای شرکت در شهرک اطلس در اصفهان

تیغه کرکره اراک

ساخت کرکره برای شرکت از نوع هوشمند با تیغه کرکره اراک

برخی از نمونه کرکره برقی های نصب شده

تعدادی در تهران و بخشی هم در سایر شهرها

تیغه کرکره آکرول

ساخت کرکره برای یک نمایندگی با تیغه آکرول در اراک

کرکره هوشمند فولادسازان

کرکره هوشمند از فولاد برای انبوه سازان

برچسب ها :

  • کرکره برقی
  • تماس با ما :

    آدرس : تهران ، اتوبان آزادگان ، جنب پل صنیع خانی ، بازار بزرگ آهن مکان ، فاز یک مرکزی

    تلفن تماس : 09195902573

    ایمیل : info[at]kerkerehco.com